جهاد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نامه شیخ محمدبکر"حفظه الله"به جوانان امت|دررابطه باجنگ شام

نامه شیخ محمدبکر"حفظه الله"به جوانان امت|دررابطه باجنگ شام  Empty نامه شیخ محمدبکر"حفظه الله"به جوانان امت|دررابطه باجنگ شام

پست من طرف عاشق الحور 19/4/2014, 03:49

بسم الله الرحمن الرحيم

نامه شیخ محمدبکر"حفظه الله"به جوانان امت |دررابطه باجنگ شام

نامه شیخ محمدبکر"حفظه الله"به جوانان امت|دررابطه باجنگ شام  10169256_497556940369914_5900339969202565076_n

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...02565076_n.png

از خدا بترسید واشخاص را بزرگ مدارید :ما یاد گرفتیم در کتاب الله و سنت پیامبرمان محمد صلی الله و
علیه وسلم :که هیچ عصمتی برای هیچ کس نیست مگر پیامبران و یاد گرفیتم که خداوند از ما خواسته
با این دعا ،دعا کنیم ربنا لا تزغ قلوبنا بعد إذ هديتنا وهب لنا من لدنك رحمة إنك أنت الوهاب).

از بزرگترین امت ، سید اولین و اخرین "محمد صلی الله علیه وسلم" میگفت:

-"يا مقلب القلوب القول ثبت قلبي على دينك"-. -" يا مصرف القلوب صرف قلبي على طاعتك"-

قوله تعالی (وعلموا ان الله یحول بین المرء وقلبه)

ودر احادیث اخر زمان امده است:که در مردم هستند روز را مسلمان سپری میکند و شب را با کافریت به پایان میرساند
و(بالعکس)کسانی هستند که شب را با مسلمانیت سپری میکنند اما روز را با کافریت و دینش را میفروشد
به دنیا کم. از خدا میخواهیم از ما بگذرد و ما را سلامت کند

کسی بعد از پیامبران معصوم نیست نه در قول نه در عمل وهر نفسی گناه کار است
وخداوند هدایتش کند

پیامبر میفرماید:

-"اللهم فاطر السموات والأرض عالم الغيب والشهادة أنت تحكم بين عبادك فيما كانوا فيه يختلفون اللهم اهدني لما اختلف فيه من الحق بإذنك فإنك تهدي من تشاء إلى صراط مستقيم"-

بعد از این دعا و این مقدمه ها .....این روزها اعمال "رافضی گری" بسیار خطر ناک داخل
اهل سنت شده است وان هم به خاطر جهل و تعصب و غلو در بزرگ دانستن اشخاص است.

ودر بیانیه ها "الظواهری" امده است که طعن میزند .خداوند عفوش کند و سلامتش کند

جولانی "فرمانده النصره"در بیعت دولت بوده است ،و بغدادی ان را فرستاد و نصف از دولت است
پس بیعت را شکست و ودر امانت خیانت کرد ...و از بزرگترین
گناه "جولانی "این است که در میدان شام با گروه ها جاهل و همکاران شرق و غرب است،

وپایان دادن به این (جنگ و درگیری) با توبه جولانی و گروهش است به الله وبازگشتشان به او است

واین حل مشکل است

دولت را نصرت دهید چرا که این نزد الله بهتر است

الشيخ محمد بوبكر التونسي حفظه الله

:::ـــــــــــــــــــــــ� �ـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ:::
عاشق الحور
عاشق الحور
سرپرست
سرپرست

تاريخ ثبت نام : 2013-06-07

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة